Az Alapítvány a pályázat keretében 20 családot támogat. Az elnyerhető támogatás összege családonként egyszeri 150.000,- Ft, vásárlási utalvány formájában.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. január 22., 15:00 óra
A pályázatok elbírálásának határideje: 2018. január 31.

A pályázati feltételeket az Őrzők Alapítvány pályázati kiírása tartalmazza.

Letölthető anyagok:
Hozzájáruló
Pályázati felhívás
Pályázat űrlap

"/> Őrzők | A Tűzoltó utcai gyermekklinikáért

Őrzők a családokért - Pályázat „Kemoterápiás és/vagy sugárkezelés alatt álló, rászoruló gyermekek és családjaik támogatására”

Az Őrzők Alapítvány pályázatot hirdet a Semmelweis Egyetem II. sz. („Tűzoltó utcai”) Gyermekklinikáján 2017. évben rosszindulatú leukémiás és daganatos betegség miatt kemoterápiás- vagy sugárkezelés alatt álló, szociálisan rászoruló 0-21 éves gyermekek és családjaik támogatására, a beteg gyermek fizikai, mentális és szociális jólétének és a családok anyagi egyensúlyának helyreállítása érdekében.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. január 22., 15:00 óra
A pályázatok elbírálásának határideje: 2018. január 31.

A pályázati feltételeket az Őrzők Alapítvány pályázati kiírása tartalmazza.

Letölthető anyagok:
Hozzájáruló