Őrzők Jótétfutás a 31. WIZZ AIR Budapest Félmaratonon

Hagyományunkhoz híven ismét kint leszünk a Wizz Air Budapest Félmaratonon. A cél változatlan, a Tűzoltó utcai Gyermekklinika kis hőseiért és a Klinika fejlesztéséért futnak nagyköveteink.  Az Őrzők Alapítvány lelkesedése és elhivatottsága változatlan. A helyszín változatlan, a Városligetből indul a várost átszelő félmaraton. Az értünk futók létszáma viszont egyre bővül. Gyere, és csatlakozz Te is nagyköveteinkhez!

Segítsd futással a Tűzoltó utcai Gyermekklinika daganatos és leukémiás betegeinek gyógyulását! Csatlakozz az Őrzők Alapítvány futónagyköveteihez és fusd le velünk a félmaratont egyénileg, vagy a távot felosztva két- vagy háromfős váltóban!

Rajtunk keresztül közel 20% nevezési kedvezménnyel regisztrálhatsz!

Nem akarsz futni? Gyere és szurkolj az Őrzők csapatának vagy támogass minket önkéntesként!

2016. szeptember 11-én találkozzunk a rajtvonal mellett!

Szeretettel várjuk gyógyítók, munkatársak, szülők, gyerekek, családtagok, segítők, támogatók jelentkezését!

Részvételi szándékodat jelezd itt:

Vagy itt: anna.orzokalapitvany@gmail.com Tel: 20/8259363