Év eleji köszönyetnyilvánítás

2019.04.07

Újra elrepült egy év! Túl a karácsonyi készülődésen és az év végi hajrán úgy gondoltunk, hogy most év elején érdemes megállnunk és számot vetnünk az elmúlt évünkről.

Mozgalmas volt a 2019-es év az Őrzők Alapítvány számára, ez egészen biztos. Számos új kollégával, projekttel, önkéntessel, ismerettel, megnyert pályázattal, megvásárolt eszközzel, támogatóval, és persze gyógyult kisgyermekkel tudunk ebben az évben is büszkélkedni Nektek.

Összegyűjtöttünk néhány adatot Nektek, amelyekre kiemelten büszkék vagyunk a tavalyi évre visszatekintve.

A mi munkánk azonban nagyon speciális, számokban mérhetetlen, és kifejezhetetlen. Emberi életek megmentésében, a Tűzoltó utcai Gyermekklinika onko-hematológiai részlegének - mint a Magyar Gyermekonkológiai Hálózat központjának - fejlesztésében, az itt kezelt súlyosan beteg, daganatos és leukémiás gyermekek gyógyulási feltételeinek és kórházi körülményeinek javításában működünk közre. És ebben nagyon sokan segítetek nekünk.

Éppen ezért itt szeretnénk kifejezni mérhetetlen hálánkat mindazoknak, akik a tavalyi évben is mellettünk álltak, támogattak minket, akár munkájukkal, akár bíztató szavaikkal, akár pedig anyagilag. Számos emberéletet mentettünk meg, tettünk jobbá az idei évben is, Nektek is köszönhetően. Szüntelenül jelen vagytok az Őrzők Alapítvány életében, amiért végtelenül hálásak vagyunk Nektek.

A teljesség igénye nélkül köszönettel tartozunk az alábbi vállalatoknak, szervezeteknek:

• Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
  • Budapest Sportiroda Kft.
  • Decathlon Magyarország Kft.
  • Deutsche Schule Budapest
  • Diplomatic Spouses of Budapest
  • EKOL Logistics Kft.
  • Ferencvárosi Torna Club
  • Fétis Kft.
  • Gyöngy Varázs
  • Hajas Fodrászszalonok
  • Initiative Media Hungary Kft.
  • ITS Logistics Hungary Kft.
  • Magyar Állami Operaház
  • MOL Alapítvány
  • NON+ Showroom
  • Óbudai Nagy László Általános Iskola
  • Paintballshop.hu
  • Pici Piac
  • PwC Magyarország
  • SK Trend Kft.
  • Smart Office Solutions Kft.
  • Vámunió Kft.

A teljesség igénye nélkül hálásak vagyunk és köszönettel tartozunk a következő támogatóinknak, önkénteseinknek, akik magánemberként segítenek minket:

• Deffent Péter
  • Erdei-Rosta Máté és anyukája Rosta Krisztina
  • Kádár Emese
  • Kubik Dominik
  • Sütő János
  • Szeles Csaba
  • Pap Kriszta és anyukája Karabecsny Judit
  • Takácsné Marsalkó Kinga

Mindezekkel kívánunk egészségben gazdag boldog új évet, mi az Őrzők Alapítvány csapatának tagjai!