Álláshirdetés

Az ŐRZŐK Alapítvány, a Tűzoltó utcai Gyermekklinika hivatalos alapítványa részmunkaidős programszervező munkatársat keres!

Munkaidő: heti 30 óra (napi 6 óra)

Munkavégzés helye: Tűzoltó utcai Gyermekklinika 1094 Budapest, Tűzoltó u. 7-9.

Jelentkezési határidő: 2017. május 24.

Személyes interjú (kiértesítés alapján): május 31.

Várható kezdés: 2017. július 1.

Amit garantálunk: egy jó ügy, egy elkötelezett csapat, egy patinás intézmény és egy hiteles szervezet.

A programszervező feladatai az alapítványi programjainak és eseményeinek teljes körű lebonyolítása:

• hagyományos rendezvényeink lebonyolítása
  • javaslattétel új adománygyűjtő eseményekre, rendezvényekre
  • a rendezvények önálló megszervezése (forrás felkutatása: pályázatfigyelés, pályázatírás, támogatók/fellépők felkutatása, önkéntesek szervezése és koordinálása)
  • személyes részvétel a rendezvényen, az esemény gördülékeny lebonyolításának irányítása
  • kapcsolattartás az alapítvány meglévő támogatóival és új kapcsolatok kiépítése

Szakmai elvárások:

• felsőfokú végzettség
  • 3 éves rendezvény/programszervezői tapasztalat
  • számítógépes ismeretek: Excel, Word, facebook
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó előny

Egyéb elvárt kompetenciák:

• önálló kezdeményezőkészség és munkavégzés (projektmenedzsment)
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • kreativitás
  • csapatmunkára való képesség
  • rugalmasság
  • jó stressztűrő képesség (klinikai közegre való tekintettel)

Jelentkezés módja:  email-en az orzok@orzokalapitvany.org címen:

-          Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, benne a korábbi szakmai eredmények, sikerek

-          Jótékonysági adománygyűjtés szoptatósarok kialakítására a Tűzoltó utcai Gyermekklinikán - 1 oldalas projektjavaslattal: milyen támogatókat vonnál be és hogyan, milyen program keretében gyűjtenél adományt a fenti célra és hogyan, (fellépők, résztvevők, helyszín, időpont, stb.), milyen adománygyűjtő módszert javasolnál, stb.

Fő támogatóink

ACG