Az Őrzők Alapítványról

Hazánk egyik első bejegyzett alapítványaként az Őrzők 1990 óta segíti a Tűzoltó utcai Gyermekklinika daganatos és leukémiás betegeinek gyógyulását. Büszkék vagyunk rá, hogy tevékenységünket az elmúlt évek alatt mindvégig az alábbi alapelvek szellemében végeztük.

Alapelveink

Megbízhatóság

A 25 éves Őrzők Alapítvány a Tűzoltó utcai Gyermekklinika egyetlen hivatalos alapítványa.

Elhivatottság

A klinika alapítványaként elkötelezetten dolgozunk a gyermekek gyógyulásáért.

Tapintat

Tiszteljük betegeinket és családjaikat, ezért hirdetéseinkben nem szerepelnek a klinika betegei.

Szakértelem

Megfelelő tapasztalattal rendelkezünk és szakértő munkatársakkal, illetve segítőkkel dolgozunk együtt.

Hagyomány

Az elmúlt 25 évben több mint 1 milliárd forinttal segítettük a klinika munkáját.

Munkatársaink

Munkatársaink mindegyike saját területe szakértője. Hosszú évek óta dolgoznak kórházi környezetben és tapasztalatuk, szaktudásuk, illetve elhivatottságuk révén segítik a klinika gyógyító munkáját.

Molnár Katalin

Szociális munkás